Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Mój Piękny Ogród 1/2015

Mimo że w styczniu do wiosny jeszcze daleko, już teraz warto rozpocząć planowanie wymarzonego ogrodu. Sprawdź polecane przez nas inspiracje!

Środek kalendarzowej zimy nie musi oznaczać letargu – zarówno dla roślin, jak i pielęgnujących je ogrodników. Pasjonaci dbania o florę również w zimie mają zajęcie, a to wszystko dzięki rozsadom oraz licznym roślinom domowym, choćby zdobywającym coraz większą popularność miniroślinom. Na zewnątrz natomiast, pomimo niesprzyjających warunków, wiele gatunków pod warstwą śniegu w uśpieniu czeka na wiosnę, stosując wykształcone przez wiele lat systemy obronne. Jakie? Po odpowiedź zapraszamy do styczniowego numeru „Mojego Pięknego Ogrodu”.

                                          

 

Osobom lubiącym eksperymentować i zmieniać w swoim ogrodzie na przykład miejsce wypoczynku, polecamy inspirujące projekty pawilonów i altan, tworzących wygodną oazę spokoju nawet na niewielkiej przestrzeni.  Styczniowy „Mój Piękny Ogród” to również skarbnica wiedzy o następujących tematach: 

Turzyce – wszechstronne kuzynki traw
Na przekór mrozom
Róże jak śnieg białe
Warzywnik – dobranie gleby do zasiewu – oraz nowości: pasternak, brukiew, jarmuż 

W Magazynie Praktycznym między innymi porady, jak wysiewać rozsadę oraz jak poprawnie spulchnić glebę, ograniczając rozwój grzybów oraz mchów. Po więcej informacji zapraszamy do styczniowego numeru „Mojego Pięknego Ogrodu”.

 

Ogladaj

Magiczne Drzewka!


Updated: Kwiecień 27, 2016 — 5:18 pm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin