Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Konferencja Sadownicza Agrosimex – 16.02.2016 – Tryszczyn

Konferencja Sadownicza Agrosimex – 16.02.2016 – Tryszczyn

Zbliża się kolejna edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa 2016. Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2016 odbędą się w dniach 13-14 stycznia, czyli już za 8 dni. Po raz pierwszy w Warsaw Expo w Nadarzynie (obok C.H. Maximus) – najnowocześniejszym i największym centrum konferencyjno-wystawienniczym w tej części Polski. Świetna lokalizacja przy al. Katowickiej zapewni wszystkim Państwu wygodny i szybki dojazd. Duży parking, położony bezpośrednio obok obiektów targowych, ułatwi parkowanie i zapewni miejsce każdemu odwiedzającemu.
logo-tsw

O organizatorze
Jesteśmy częścią firmy Agrosimex – wiodącego dystrybutora środków ochrony roślin, nawozów i akcesoriów ogrodniczych. Pomysł na portal DoradztwoSadownicze.pl zrodził się z doświadczeń zebranych w ciągu kilku ostatnich lat przez zespół Doradców Sadowniczych i pracowników działu techniczno-naukowego Agrosimex. Wierzymy, że coraz więcej osób będzie poszukiwało profesjonalnej wiedzy i informacji w Internecie. Dlatego postanowiliśmy poprzez tę stronę podzielić się nie tylko wiedzą, którą posiadamy, ale także najaktualniejszymi informacjami o pogodzie i zagrożeniach dla upraw.
Naszą misją jest dostarczanie sadownikom i ogrodnikom najnowszej wiedzy i aktualnych informacji o produkcji owoców i warzyw. Chcemy, aby DoradztwoSadownicze.pl było dla sadowników i ogrodników w całej Polsce pierwszym źródłem wiadomości o technologii produkcji ogrodniczej.

Kontakt
16.02.2016 r.
Regionalna Konferencja Sadownicza Agrosimex
Tryszczyn
www.doradztwosadownicze.plUpdated: 27 kwietnia, 2016 — 5:18 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin