Witaj w portalu dla Ogrodników - polub nas na Facebook :)

Nowoczesne wnętrza: kilka sposobów na zastosowanie skrzynki drewnianej

Nowoczesne wnętrza: kilka sposobów na zastosowanie skrzynki drewnianej


Jak urządzić wnętrze tak, by było jednocześnie modne i stylowe oraz nie doprowadziło do całkowitego opróżnienia portfela? Wystarczy mieć pomysł i skrzynkę drewnianą! Choć brzmi to trochę jak utopia, zwykła skrzynia drewniana jest w stanie sprawić, że wnętrze salonu, czy sypialni stanie się przytulne, modne i przede wszystkim niezwykle funkcjonalne! Ze skrzynki jesteś w stanie sam stworzyć przepiękne i unikatowe meble. To proste! Poznaj kilka zastosowań skrzyni z drewna i ulepsz swoje mieszkanie!

skrzynki

 

Drewno i design: sposób na skrzynkę drewnianą – Pako Bud

Dzięki prostym pomysłom, i łatwości w konstrukcji, możesz sam stworzyć przepiękne meble i półki do swojego mieszkania czy ogrodu, wykorzystując w tym celu drewnianą skrzynkę. Nie potrzebujesz ogromnej ilości pieniędzy, dekoratora wnętrz i sporej ilości czasu. Wystarczy tylko drewniana skrzynka, farba w dowolnym kolorze, młotek i kilka gwoździ.

Kilka zastosowań skrzynki drewnianej:

  • stolik do kawy – skrzynka drewniana to świetny pomysł na stolik do kawy do salonu. Wystarczy pomalować skrzynkę na wybrany przez siebie kolor i gotowe! Dodatkowo możemy schować pod spodem różne przydatne przedmioty.
  • półka – ze skrzynki w bardzo prosty sposób możemy wykonać półkę. Wystarczy zamówić skrzynkę w dowolnym rozmiarze, pomalować ją i przymocować do ściany za pomocą kleju na gorąco lub gwoździ. Dzięki temu, niewielkim kosztem, mamy gotowy mebel na zamówienie.
  • szafa – z kilku skrzynek jesteśmy w stanie zbudować nawet wielką drewnianą szafę z dużą ilością miejsca na różne gadżety i książki.
  • krzesło – brakuje krzeseł w domu? Wystarczy skrzynka drewniana! Jeśli przymocujemy do niej gąbkę zakrytą materiałem tapicerskim to skrzynka stanie się miękka i wygodna. Będzie również spełniała funkcję pufy, gdyż wśrodku możemy umieścić niezbędne przedmioty.
  • szuflady – możemy sami wykonać wysuwane szuflady np. na bieliznę i skarpetki, także na ręczniki w łazience. Potrzebujemy tylko kilku drewnianych skrzynek ułożonych na sobie.
  • pojemniki – skrzynkę możemy wykorzystać jako pojemnik do wszystkiego, do czego tylko chcemy – pojemnik na warzywa, ubrania, gadżety, książki, buty, itp.
  • donice – różnej wielkości skrzynki idealnie nadają się do umieszczenia  w nich kwiatów i warzyw. Możemy pomalować je dowolnym kolorem i ozdobić jak tylko chcemy, dzięki czemu nasze doniczki w ogrodzie lub na tarasie będą unikalne i jedyne w swoim rodzaju.
  • zabawki dla dzieci – dziecko może samo wykonać mebel do swojego pokoju, po którym będzie mogło mazać i malować. Z drewnianej skrzynki można zbudować rewelacyjne pudełko na zabawki.
  • łóżko – drewnianą podstawę pod materac możemy wykonać zarówno z palet jak i umieszczonych blisko siebie skrzynek. Nasza sypialnia będzie wyglądała nowocześnie, a dzięki szufladom pod łóżkiem stanie się niezwykle funkcjonalna.
  • posłanie dla zwierzaka – Twój kot lubi wchodzić do różnych pojemników? Gdy wejdzie do drewnianej skrzynki, zostaw go tam – właśnie stworzyłeś mu idealne miejsce do spania. Ze skrzynki można zbudować fantastyczny, piętrowy drapak dla kota.

Stwórz piękne i praktyczne meble do swojego mieszkania i nadaj mu nowoczesny wygląd dzięki zwykłej skrzynce drewnianej! Ze skrzynki możemy wykonać właściwie wszystko. Pamiętaj, Twoja wyobraźnia jest nieograniczona! Skrzynki i palety drewnianej można znaleźć tutaj: Pako Bud.Updated: 28 czerwca, 2016 — 3:22 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrodniku! - Serwis dla Ogrodników © 2016 Realizacja: Strony WWW Lublin